Warszawa, 6 maja 2015 r. ? Firma Canon Europe zaprezentowała nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 z serii imageRUNNER ADVANCE: C3320, C3320i, C3325i i C3330i. Premierowe produkty łączą zaawansowaną platformę imageRUNNER ADVANCE z udoskonalonym systemem obsługi dokumentów i nowym silnikiem druku, co pozwala ograniczyć koszty zarządzania dokumentami w środowiskach biurowych.

Francis Thornhill, European and UK Product Marketing Manager, Canon Europe, komentuje: ?Badania pokazują, że aż 90% całkowitych kosztów druku dokumentów w firmie to wydatki związane z zarządzaniem oraz administrowaniem (15%), a także produkcją dokumentów (25%) i ich obsługą (50%). Nie są to koszty zakupu urządzeń czy materiałów eksploatacyjnych1. W związku z tym Canon dostrzega szansę na podniesienie efektywności operacyjnej w firmach. Mając to na uwadze, nowa seria urządzeń imageRUNNER ADVANCE została zaprojektowana tak, aby sprostać tym wymaganiom i zapewnić możliwości zintegrowanego, łatwego zarządzania przepływem skanowanych dokumentów oraz drukiem, a także zaoferować spójne zarządzanie efektywnością?.

#gallery-3 {
margin: auto;
}
#gallery-3 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 50%;
}
#gallery-3 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-3 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}
/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Wydajne systemy obiegu dokumentów

Duży, łatwo konfigurowalny interfejs, dostępny za pośrednictwem ekranu dotykowego, w połączeniu z intuicyjną obsługą urządzeń imageRUNNER ADVANCE przyspiesza procesy biurowe i wprowadza standardy obsługi, co ułatwia codzienną pracę w ramach większej floty maszyn. Szybko można rozpocząć skanowanie do różnych urządzeń oraz zapisywać dokumenty w wybranych formatach, w tym Office Open XML, PPT czy Word. Wsparcie dla usług mobilnych ? m.in. drukowanie z urządzeń mobilnych czy skanowanie do serwisów w chmurze ? zapewnia wysoką produktywność także poza biurem. Platforma smart MEAP i aplikacja webowa MEAP ułatwiają tworzenie systemów druku i obiegu dokumentów, a także gwarantują płynną integrację z istniejącymi środowiskami IT dla jeszcze lepszej optymalizacji procesów.

Wysoka jakość materiałów produkowanych w firmie

Wysokiej jakości dokumenty, w tym broszury firmowe, mogą być produkowane w łatwy sposób w ramach wewnętrznych struktur przedsiębiorstwa. Dzięki technologii V? – Vivid and Vibrant, która pozwala uzyskać wyjątkowe kolory, można wyróżnić się na tle konkurencji pod względem jakości check over here. Dodatkowo, nowy kompaktowy finiszer wewnętrzny daje możliwość zarówno zszywania tradycyjnego, jak i bardziej ekologicznego zszywania bezzszywkowego, co pozwala zredukować ilość odpadów oraz ułatwia utylizację dokumentów.

Łatwe zarządzanie i kontrola

Obciążenia związane z kosztownymi procesami administracji i zarządzania drukiem zostały wyeliminowane dzięki systemowi automatycznego zarządzania tonerem, zdalnej diagnostyce i automatycznym odczytom liczników. Po raz pierwszy zastosowano wbudowane przewodniki wideo w celu skrócenia czasu potrzebnego do likwidacji zacięć papieru, czy uzupełnienia tonera. W przypadku większej floty urządzeń, wszystkie modele imageRUNNER ADVANCED mogą być centralnie zarządzane, konfigurowane i aktualizowane zdalnie w spójny i wydajny sposób.

Większe bezpieczeństwo

Nowe urządzenia wielofunkcyjne oferują skalowalne zabezpieczenia, w tym standardowe funkcje bezpiecznego usuwania danych czy zarządzanie prawami użytkowników, jak również nagradzane rozwiązanie do raportowania i kontroli dostępu Universal Login Manager (ULM). Skierowane do bardziej wymagających środowisk biznesowych, profesjonalne oprogramowanie do zarządzania drukiem ? Canon uniFLOW ? dodatkowo zapewnia kontrolę bezpieczeństwa, zapewniając m.in. funkcje My Print Anywhere i Data Loss Prevention (DLP), która zapobiega utracie danych podczas druku, kopiowania czy skanowania.

Nowe urządzenia zużywają niespełna 1 Wat energii w trybie uśpienia, są zgodne z normą Energy Star i mają jeden z najniższych w branży wskaźników TEC (całkowitego zużycia energii).

?Cztery najnowsze kompaktowe urządzenia A3 zwiększają możliwości każdego środowiska biurowego w zakresie przetwarzania i druku dokumentów. Obecnie Canon może zaproponować kompletną i zintegrowaną gamę monochromatycznych i kolorowych urządzeń A4 i A3? – podsumowuje Thornhill.

Seria imageRUNNER ADVANCE C3300 ? kluczowe cechy:

  • Efektywny druk kolorowy i monochromatyczny z szybkością 20/25 i 30 stron na minutę (C3320, C3320i/C3325i/C3330i)
  • Odchylany ekran dotykowy WVGA o przekątnej 17,8 cm z możliwością personalizacji ustawień
  • Kasety o pojemności do 2300 arkuszy i elastyczna obsługa nośników
  • Rozbudowane opcje zabezpieczeń
  • Łatwe zarządzanie urządzeniem i całą flotą
  • Łatwa wymiana materiałów eksploatacyjnych
  • Niskie zużycie energii

1 Na podstawie badań ALL Associates Group, Inc 2012