Zajmujemy się profesjonalną dzierżawą kserokopiarek Canon w Warszawie. Dzięki korzystaniu z takich usług nasi Klienci nie tylko zaoszczędzają własne środki, ale także zdobywają bezawaryjny sprzęt wraz z obsługą serwisową na najwyższym poziomie.

Do głównych zalet wypożyczenia kserokopiarek Canon z naszej firmy należy:

 • możliwość korzystania z najnowszych technologii bez zakupu sprzętu;
 • sposobność wrzucenia czynszu dzierżawy w koszty uzyskania przychodu;
 • objęcie sprzętu gratisową opieką serwisową i gwarancyjną;
 • wsparcie polegające na systematycznych: przeglądach, konserwacjach i naprawach dzierżawionych sprzętów;
 • niezmienna cena opłaty ryczałtowej;
 • dostęp do rozwiniętych technologii.

Oferta dzierżawy kserokopiarek Canon

Nasi Klienci mogą liczyć na atrakcyjną ofertę dzierżawy urządzeń biurowych Canon obejmującą zarówno małe drukarki lokalne do sporadycznego użytku opartego na podstawowych potrzebach, jak i wysokowydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne, które doskonale nadadzą się do eksploatacji w dużych biurach i firmach.

Jeśli nasi Klienci wyrażą taką chęć – jesteśmy gotowi w ramach umowy dzierżawy kserokopiarek Canon dołączyć kompleksowe rozwiązania softwaerowe, takie jak m.in.: oprogramowanie do bezpiecznego obiegu dokumentów w firmie. Dbamy o kompleksowość naszych usług, dlatego oferujemy także prace związane z serwisem kserokopiarek Canon oraz zleceniami gwarancyjnymi.

Długoterminowa dzierżawa kserokopiarek Canon

Proponujemy dwie opcje współpracy : krótkookresowe i długoterminowe dzierżawy kserokopiarek Canon. Czas oraz warunki wynajmu są zależne od indywidualnych ustaleń, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów zamówienia.
Potrzebujemy informacji nie tylko o czasie dzierżawy, ale także o typie drukarki, zakresie formatu wydruku, jego rodzaju, czy oczekiwaniach odnośnie dodatkowych funkcjonalności sprzętu.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą dzierżawy kopiarki lub drukarki prosimy o kontakt z naszym działem handlowym lub o przesłanie danych za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Przejdź do katalogu produktów i sprawdź nasze promocje

LUB ZADZWOŃ  801 600 900

 • dzierżawa kopiarek daje możliwość korzystania z najnowszych technologii bez konieczności angażowania środków własnych na zakup drukarki/kopiarki, a czynsz dzierżawny stanowi koszt uzyskania przychodu;
 • w okresie dzierżawy drukarka/kopiarka objęta jest opieką serwisową i gwarancyjną obejmującą: przeglądy, konserwacje, wymianę zużywających się części i podzespołów oraz dostawę materiałów eksploatacyjnych. Tym samym przez cały okres umowy użytkownik ma gwarancję pełnej sprawności urządzenia, nie ponosząc dodatkowych opłat za czynności serwisowe.
 • w ramach umowy użytkownik ponosi tylko koszty zryczałtowanej opłaty, której wysokość jest obliczana przy założeniu proporcjonalnego rozkładu kosztów eksploatacji w całym okresie umowy. Dzięki temu w trakcie dzierżawy wysokość opłaty jest niezmienna.
 • stałość opłaty ryczałtowej, która jest ustalana dla planowanej ilości wykonywanych miesięcznie wydruków/kopii, umożliwia efektywne budżetowanie kosztów zwiększając jednocześnie płynność finansową firmy.
 • czarno biale a slider
 • kolorowe a slider

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dzierżawy, którą w zależności od potrzeb mogą być objęte zarówno małe drukarki lokalne jak i wysokowydajne kolorowe urządzenia wielofunkcyjne. W ramach umowy dzierżawy możemy wyposażyć Klienta w kompleksowe rozwiązanie obejmujące także rozwiązania software?owe, np. oprogramowanie do zarządzania drukiem i bezpiecznego obiegu dokumentów w firmie.

Warunki długoterminowej dzierżawy kopiarek i drukarek uzgadniamy indywidualnie w zależności od potrzeb definiowanych na podstawie zebranych informacji o wymaganiach w zakresie formatu wydruków, rodzaju druku ? kolorowy, monochromatyczny i oczekiwanych dodatkowych funkcjonalności sprzętu.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą dzierżawy kopiarki lub drukarki prosimy o kontakt z naszym działem handlowym lub o przesłanie danych za pośrednictwem formularza kontaktowego.

dzierzawa4

Dzierżawa kopiarek Warszawa
ul. Lelechowska 10
tel. 801 600 900
faks 22 539 70 01
cok@new-tec.pl

Dzierżawa kopiarek Białystok
ul. Krakowska 17
15-857 Białystok
tel./faks 85 742 60 60
bialystok@new-tec.pl

Dzierżawa kopiarek Gdynia
ul. Stryjska 13
81-506 Gdynia
tel./faks 58 661 00 01
gdynia@new-tec.pl

Dzierżawa kopiarek Wrocław
ul. Krzycka 90i
53-020 Wrocław
tel. 71 793 40 00
faks 71 793 40 01
wroclaw@new-tec.pl

Dzierżawa kopiarek Szczecin
ul. Podmiejska 3
72-006 Szczecin-Mierzyn
tel. 91 483 35 61
faks 91 483 50 12
szczecin@new-tec.pl