Dystrybucja dokumentów – eCopy

Wysyłanie dokumentów w formie elektronicznej może być powolne i frustrujące, zwłaszcza jeśli nie jesteś pewien czy dokument dotarł do odbiorcy. Dzięki bezpiecznemu rozwiązaniu dystrybucji dokumentów Canon, możesz teraz udostępniać ważne dokumenty kolegom i partnerom biznesowym kiedy chcesz i gdzie chcesz. Niezależnie od tego czy to jedna osoba czy grupa, możesz mieć pewność, że proces będzie płynny i bez opóźnień. Jeśli chcesz pracować bardziej efektywnie i oszczędniej udostępniać dokumenty, teraz możesz.

Programy Canon_v3 (1)_html_mecb193b
To inteligentny i prosty sposób tworzenia i zarządzania zeskanowanymi dokumentami. eCopy jest łatwym w użyciu systemem do zarządzania wszelkiego rodzaju dokumentami papierowymi w formacie elektronicznym, łatwo integrowanym ze wszystkimi aplikacjami biznesowymi. Łączy cyfrową drukarkę lub skaner Canon z firmową pocztą e-mail i innymi aplikacjami sieciowymi, dla taniej, łatwej i natychmiastowej dystrybucji i zarządzania elektronicznymi kopiami dokumentów papierowych, kolorowych i czarno-białych.

Z eCopy podłączonym do urządzenia pracuje się wydajniej a procesy są bardziej efektywne, redukując koszty dystrybucji i zapewniając bezpieczeństwo informacji ? dzięki czemu wszyscy pracują efektywniej.

Szybka komunikacja
eCopy tworzy i dystrybuuje krytyczne dokumenty jako pliki PDF lub TIFF z prędkością sieci lokalnej lub internetu.

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami
Twoje dokumenty są zabezpieczone wbudowanym szyfrowaniem 128-bitowym przechodzącym audyt bezpieczeństwa.

Zwiększony ROI
eCopy wyraźnie redukuje koszty, zwiększa produktywność i efektywność i zwiększa Twój ROI eliminując koszty kuriera, pozwalając na udostępnianie informacji i tworząc podstawę systemu zarządzania dokumentami.