Archiwizacja i obieg dokumentów – Therefore

Ludzie w pracy wymagają dostępu do informacji. Aby importować i integrować. Aby udostępniać i porównywać. Aby zapisywać i pobierać. Aby dystrybuować i drukować. Są one potrzebne w formie elektronicznej i są potrzebne natychmiast. Rozwiązania Therefore? do obsługi dokumentów umożliwiają pracownikom wydajne, ekonomiczne i bezpieczne przetwarzanie informacji w całym dziale lub organizacji. Oznacza to, że możliwy jest dostęp do informacji i ich wykorzystanie w celu wypełniania celów biznesowych.

Programy Canon_v3 (1)_html_m260cd8e8
Rozwiązanie Therefore? firmy Canon, będące systemem zarządzania dokumentami szybko poprawia efektywność dając użytkownikowi błyskawiczny i bezpieczny dostęp do niezbędnych informacji.
Program pozwala ustrukturalizować wszystkie informacje krytyczne dla biznesu. Dzięki temu możesz szukać, odzyskiwać, oglądać, sortować, grupować i dystrybuować dokumenty; błyskawicznie przechwytywać, organizować i mieć dostęp do każdej treści, oraz zaprojektować automatyczne procesy pracy dla krytycznych procesów biznesowych. Therefore? jest łatwy w obsłudze, co oznacza, że wymagane jest minimalne szkolenie pracowników, a efektem jest wydajniejsza praca.

Dlaczego warto wybrać system Therefore??

Ludzie w pracy wymagają dostępu do informacji. Aby importować i integrować. Aby udostępniać i porównywać. Aby zapisywać i pobierać. Aby dystrybuować i drukować. Są one potrzebne w formie elektronicznej i są potrzebne natychmiast. Rozwiązania Therefore? do obsługi dokumentów umożliwiają pracownikom wydajne, ekonomiczne i bezpieczne przetwarzanie informacji w całym dziale lub organizacji. Oznacza to, że możliwy jest dostęp do informacji i ich wykorzystanie w celu wypełniania celów biznesowych.

Wydajność

Brak stert dokumentów bez możliwości kontroli. Bez brakujących lub błędnych informacji. Bez wysyłania do niewłaściwych odbiorców. Po prostu szybki i wydajny przepływ dokumentów, który zapewnia przewagę konkurencyjną dzięki lepszej obsłudze klientów.

Ekonomia

Rozwiązania Therefore? do obsługi dokumentów, łącząc ludzi z wymaganymi przez nich informacjami, mogą przyspieszyć cykle biznesowe i wygenerować szybki zwrot z inwestycji. Skalowalność tych rozwiązań umożliwia ich rozbudowę wraz ze wzrostem firmy, eliminując potrzebę zakupu nowych systemów. Przetwarzanie dokumentów w postacie elektronicznej oznacza zmniejszenie ilości wydruków a tym samym niższe koszty. Większa wydajność umożliwia pracownikom poświęcenie większej uwagi podstawowej działalności zamiast zajmowania się administracją dokumentami.

Bezpieczeństwo

Bezpieczne korzystanie z informacji staje się obecnie podstawową kwestią w świecie, w którym coraz częściej zdarzają się oszustwa. Rozwiązania Therefore? do obsługi dokumentów umożliwiają zachowanie zgodności z przepisami prawnymi i branżowymi, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo danych poprzez ograniczenie dostępu tylko dla autoryzowanych użytkowników. Oznacza to, że informacje mogą swobodnie przepływać przez organizację z zachowaniem pełnej ochrony.

Skalowalność

system Therefore? został zaprojektowany w celu zaoferowania maksymalnej elastyczności. Ponieważ jest to w pełni skalowalne rozwiązanie, w miarę potrzeby można dodawać urządzenia wejściowe, takie jak skanery i urządzenia wielofunkcyjne firmy Canon. Wymaga to jedynie zmiany posiadanej licencji, aby uaktywnić nową funkcję. Rozróżnia się trzy wersje systemu:

– Personal Edition ? przeznaczona dla pojedynczego użytkownika umożliwia skanowanie papierowych dokumentów oraz importowanie plików pakietu Microsoft? Office i innych.

– Workgroup Edition – dostępne w wersji dla 5 lub 10 użytkowników z dostępem do Internetu oraz licencją umożliwiającą podłączenie jednego skanera (możliwe jest dodanie kolejnych skanerów zgodnie z potrzebami).

– Business Edition – ta wersja została stworzona dla małych, średnich i dużych organizacji, które muszą udostępniać papierowe dokumenty na komputerach pracowników, a także chcą zwiększyć wydajność procesów poprzez stworzenie elastycznych przepływów informacji w celu kierowania dokumentów przez firmę. Oferowana jest nieograniczona obsługa serwerów na potrzeby rzeczywistego systemu zdecentralizowanego. Ta wersja umożliwia korzystanie z wszystkich typów nośników RAID i NAS, funkcji rozpoznawania i przechwytywania kodów paskowych, integracji przepływu pracy, przetwarzania plików w buforze COLD oraz dostępu do Internetu. Rozwiązanie Therefore? Business Edition obsługuje wiele różnych serwerów baz danych, a także może udostępniać dane z wielu pakietów innych firm. Przykładem typowej opcji integracji jest użycie systemu Therefore? do zapisywania zeskanowanych obrazów dokumentów, które są powiązane z danymi transakcji finansowych, kontrolowanymi przez pakiet innej firmy do obsługi sprzedaży lub fakturowania.

Składniki systemu Therefore?

Rozwiązanie Therefore? składa się z kilku aplikacji.

Therefore? Navigator

Therefore? Navigator umożliwia wyszukiwanie, pobieranie, grupowanie i sortowanie dokumentów zapisanych w programie. Służy także do zarządzania zadaniami procesu przepływu pracy. Navigator umożliwia użytkownikom uruchamianie przeglądarki Therefore? Viewer.
Programy Canon_v3 (1)_html_m453f2dad

Therefore? Viewer – Przeglądarka dokumentów

Składnik Therefore? Viewer wyświetla, obraca, dodaje adnotacje i drukuje dokumenty zapisane w systemie Therefore?. Ponadto Viewer umożliwia tworzenie nowych wersji dokumentu, edycję pól indeksu dokumentu i wyświetlanie wcześniejszych wersji. Dokumenty powiązane z aplikacjami na komputerze są otwierane przy użyciu macierzystej aplikacji. Viewer umożliwia także wyświetlanie dokumentów utworzonych w ponad 250 formatach plików, nawet jeśli macierzysta aplikacja nie została zainstalowana na komputerze. Oznacza to, że można na przykład otworzyć otrzymany schemat AutoCAD, nawet jeśli ta aplikacja nie jest dostępna na komputerze.
Programy Canon_v3 (1)_html_3d157c2

Therefore? Capture Client – Przechwytywanie dokumentów

Program Therefore? Capture Client służy do skanowania dokumentów i zapisywania ich w systemie Therefore?. Program Capture Client jest zwykle używany ze skanerem dokumentów, ale możliwe jest także jego wykorzystanie do importowania dokumentów z dysku twardego albo do klasyfikowania i indeksowania dokumentów, które już zostały zapisane w systemie Therefore?. Obsługiwane są funkcje rozpoznawania kodów paskowych i OCR. Program może być używany do indeksowania dokumentów i dzielenia pakietów na części.
Programy Canon_v3 (1)_html_7f987411

Therefore? Web Access

Program Therefore? Web Access używa przeglądarki internetowej (zwykle Microsoft? Internet Explorer?) do wyszukiwania i wyświetlania dokumentów zapisanych w systemie Therefore? Document Management System.

Możliwość skanowania dokumentów do systemu Therefore? lub użycia go jako części procesu przepływu pracy przez Internet jest przydatna dla małych oddziałów, a nawet pracowników pracujących w domu. Użycie nazwy użytkownika i hasła przez bezpieczne łącze pozwala użytkownikom skorzystać z funkcji systemu Therefore? z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Klient internetowy Therefore? umożliwia to bez żadnego oprogramowania Therefore? zainstalowanego na używanym komputerze. Sposób użycia przypomina programy Therefore? Navigator i Viewer, dzięki czemu łatwo docenić zalety tego rozwiązania w dowolnym miejscu i czasie. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych przesyłanych przez Internet, klient internetowy Therefore? obsługuje bezpieczną komunikację przy użyciu protokołu SSL.
Programy Canon_v3 (1)_html_3425406