Wezwij technika

Serwis kserokopiarek Canon i ploterów Canon on-site.

Jeśli chcesz wezwać nasz serwis do naprawy kserokopiarki Canon lub plotera Canon na miejscu instalacji.
Wezwij technika

Serwis Canon

Nasza praca to nie tylko sprzedaż i dystrybucja bezawaryjnych sprzętów wielofunkcyjnych – to także serwis kserokopiarek Canon w Warszawie, w którym nasi Klienci pozbędą się każdego problemu ze sprzętem w krótkim czasie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i ustalenia problemu – staramy się wspierać naszych Klientów nie tylko w trakcie sprzedaży, ale i po zakończeniu transakcji. serwis3

Prowadzimy serwis kserokopiarek Canon i ploterów Canon od ponad 3 dekad, czyli od początku istnienia naszej firmy. Dzięki oddaniu naszej pracy i rzetelnemu podejściu do wykonywanych obowiązków otrzymaliśmy autoryzację Canon Service Partner, która umożliwiła nam serwisowanie kopiarek i drukarek biurowych jako pierwszym w Polsce – w 1991 roku.

Nieustająca wysoka jakość obsługi Klientów w naszym autoryzowanym serwisie Canona jest możliwa dzięki koordynacji i monitorowaniu pracy techników przez Centrum Obsługi Klienta, które swoją ciężką pracą zapewnia prawidłowe funkcjonowanie firmy na najwyższym – możliwym poziomie.

Serwis kserokopiarek Canon i ploterów Canon

Otrzymanie autoryzacji serwisowania kserokopiarek i ploterów Canon zobowiązuje nas do przestrzegania odgórnie postawionych norm i procedur, a także wysokich standardów tyczących się zarówno obsługi Klientów, jak i posiadanych sprzętów. Dzięki temu mamy codzienną motywację do tego, aby niezmiennie podnosić swoje kwalifikacje i potrafić uporać się z nawet najbardziej zaskakującymi problemami występującymi w sprzętach prywatnych i biurowych.

Obsługa Klientów w serwisie Canon

Oferujemy zarówno jednorazowe naprawy kserokopiarek i ploterów, jak i stałe kontrakty serwisowe Canon obejmujące nawet kilka tysięcy urządzeń w kilku województwach. Dzięki kilku oddziałom i sieciom współpracowników działających na terenie całego kraju – jesteśmy gotowi świadczyć usługi zarówno w naszej firmie, jak i bezpośrednio w siedzibie Klienta.

Przede wszystkim obsługujemy całe: instytucje finansowe, sieci handlowe, budynki użyteczności publicznej itp. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą!

Serwis kserokopiarek Warszawa
ul. Lelechowska 10
tel. 801 600 900
faks 22 539 70 01
cok@new-tec.pl

Serwis kserokopiarek Białystok
ul. Krakowska 17
15-857 Białystok
tel./faks 85 742 60 60
bialystok@new-tec.pl

Serwis kserokopiarek Gdańsk
Józefa Czyżewskiego 38
80-336 Gdańsk
tel./faks 58 661 00 01
gdynia@new-tec.pl

Serwis kserokopiarek Wrocław
ul. Krzycka 90i
53-020 Wrocław
tel. 71 793 40 00
faks 71 793 40 01
wroclaw@new-tec.pl

Serwis kserokopiarek Szczecin
ul. Podmiejska 3
72-006 Szczecin-Mierzyn
tel. 91 483 35 61
faks 91 483 50 12
szczecin@new-tec.pl