Współpraca z urządzeniami mobilnymi i serwerami w chmurze – mobile print

Szybko ewoluująca technologia stale oferuje nowe możliwości usprawnienia pracy. Na znaczeniu zyskuje stosowanie urządzeń mobilnych lub usług w chmurze. Aby zmaksymalizować korzyści odnoszone przez przedsiębiorstwa, firma Canon opracowała szereg rozwiązań mobilnych umożliwiających łączność oraz optymalizację procesów rejestrowania i przetwarzania dokumentów.

Canon Mobile Printing

Canon Mobile Printing

Aplikacja Canon Mobile Printing dla systemu Android to bezpłatna aplikacja do obsługi laserowych drukarek lub urządzeń wielofunkcyjnych firmy Canon z serii imageRUNNER ADVANCE, imageRUNNER i i-SENSYS, która pozwala łatwo drukować obrazy, pliki PDF, pliki pakietu Microsoft Office*?, strony internetowe itd. z urządzeń z systemem Android, takich jak smartfony lub tablety.

Play Store_PL_tcm125-1056819

 

Główne cechy

 • Drukowanie plików pakietu Microsoft Office*?.
 • Drukowanie z dużą szybkością dzięki funkcji bezpośredniego drukowania plików PDF*?.
 • Szybki i łatwy wybór formatu papieru.
 • Drukowanie nawet 20 obrazów jednocześnie.
 • Wyświetlanie i drukowanie stron internetowych.
 • Obsługa całej gamy aplikacji i plików.
 • Konfiguracja szczegółowych ustawień drukowania, takich jak tryb kolorów, liczba stron i drukowanie dwustronne.
 • Automatyczne wykrywanie drukarek w sieci lub ręczne wyszukiwanie na podstawie adresu IP / nazwy FQDN.
 • Przechowywanie danych drukowania w urządzeniach wielofunkcyjnych lub drukarkach (funkcja obsługiwana tylko przez niektóre drukarki).
 • Wprowadzanie identyfikatorów działów i haseł w aplikacji w celu drukowania na urządzeniach wielofunkcyjnych i drukarkach, które korzystają z funkcji zarządzania identyfikatorami działów.
 • Korzystanie z funkcji bezpiecznego drukowania wymaga nazwy użytkownika i hasła.
 • Wyświetlanie w aplikacji optymalnych ustawień drukowania, z uwzględnieniem modułów wyposażenia podłączonych do urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek.

Wymagane warunki

 •  Urządzenie z systemem Android musi być podłączone do punktu dostępu bezprzewodowej sieci LAN.
 • Urządzenie wielofunkcyjne lub drukarka oraz punkt dostępu muszą być podłączone do sieci LAN lub bezprzewodowej sieci LAN.
 Pliki, które można drukować
 • Obrazy
 • Pliki PDF
 • Pliki pakietu Microsoft Office*?
 • Strony internetowe
 Ostrzeżenia dotyczące drukowania

*? Wymagana jest usługa konwersji danych w Internecie.
*? Obsługiwane tylko przez modele drukarek wyposażone w funkcję bezpośredniego drukowania plików PDF lub drukowania w trybie PS i modele drukarek z podłączonym dodatkowym dyskiem twardym, pamięcią ROM lub pamięcią RAM.

Android? jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Google Inc.

Więcej o aplikacji Canon Mobile Printing >>

Mobile Print & Scan

Programy Canon_v3 (1)_html_m5c86ec47
Oprócz podstawowych funkcji drukowania dokumentów w formacie PDF oraz obrazów aplikacja mobile PRINT & SCAN umożliwia skanowanie dokumentów bezpośrednio na tablety i smartfony. Proste, bezserwerowe rozwiązanie, idealne dla małych lub średnich przedsiębiorstw, wymagających również funkcji skanowania lub większej kontroli nad integracją z rozwiązaniami dotyczącymi rozliczania lub uwierzytelniania użytkowników.
* iPhone, iPad oraz tablety i telefony komórkowe z systemem Android.
Programy Canon_v3 (1)_html_59fbfe0d

 

Google Cloud Print for iR-ADV

Programy Canon_v3 (1)_html_m3c20eb6d
Programy Canon_v3 (1)_html_m4dfeae4a
Drukowanie w dowolnym miejscu. Dzięki usłudze Google Cloud Print drukarki w Twojej firmie mogą być dostępne dla Ciebie lub dowolnie wybranych użytkowników w codziennej pracy z aplikacjami. Usługa Google Cloud Print jest dostępna w smartfonie, na tablecie, komputerze Chromebook i wszelkich innych wybranych przez Ciebie urządzeniach podłączonych do sieci. Aplikacja Google Cloud Print for iR-ADV zapewnia integrację z usługą Google Cloud Print.

eCopy Scan to Cloud

Programy Canon_v3 (1)_html_m556e5b91
Programy Canon_v3 (1)_html_58553075
Aplikacja eCopy Scan to Cloud zapewnia błyskawiczne korzyści klientom biznesowym używającym już usług takich jak Google Docs, SharePoint 365 czy Salesforce.com. Rozwiązanie eCopy Scan to Cloud dla urządzeń imageRUNNER ADVANCE umożliwia skanowanie dokumentów bezpośrednio do tych usług. Pozwala też na konwersję standardowych dokumentów w formacie PDF do plików PDF z funkcją przeszukiwania oraz plików programu Excel i Word przy użyciu serwera OmniPage w chmurze. Aplikacja jest zainstalowana na urządzeniu oraz w chmurze, co eliminuje konieczność instalowania oprogramowania serwerowego na terenie firmy. Rosnąca lista wtyczek działających w chmurze obejmuje następujące aplikacje: Google Docs, Evernote, Salesforce.com, PaperPort Anywhere, Exchange 365, SharePoint 365, Dropbox oraz pocztę elektroniczną (za pośrednictwem protokołu SMTP).
Programy Canon_v3 (1)_html_736b684a

Cloud Connect for iR ADV

Programy Canon_v3 (1)_html_m556e5b91
Dzięki aplikacji Cloud Connect for iR-ADV użytkownicy mogą drukować dokumenty z aplikacji Google Drive, a także skanować dokumenty bezpośrednio do aplikacji Google Drive z urządzenia imageRUNNER ADVANCE, bez użycia laptopa lub komputera osobistego. Wystarczy podać poświadczenia logowania, aby uzyskać dostęp do dokumentów z dowolnego urządzenia imageRUNNER ADVANCE połączonego z Internetem. Aplikacja Cloud Connect for iR-ADV jest bezserwerowym rozwiązaniem, idealnym dla wszystkich przedsiębiorstw używających aplikacji Google Drive. To rozwiązanie doskonale nadaje się do przechowywania i dystrybuowania dokumentów w postaci elektronicznej.
Programy Canon_v3 (1)_html_m56a2ec2d